Bashkëpunim ndërmjet AMMK-së dhe Kompanisë Rajonale”ÇABRATI”,për mirëmbajtjen e Kompleksit Memorial “27 prilli” në Mejë,Gjakovë dhe vazhdimin e shërbimeve në Kompleksin Memorial në Koshare.

Drejtori i Agjencisë për Menaxhimin e Monumenteve dhe Komplekseve Memoriale z. Imer Hakaj është takuar me z. Behar Ferizi, Kryeshef ekzekutiv në Kompaninë Rajonale“ÇABRATI” dhe janë dakorduar për marrëveshjen lidhur me bashkëpunimin për furnizimin dhe vendosjen e kontinjerëve për mirëmbajtjen e Kompleksit Memorial “27 prilli” në Mejë,Gjakovë dhe vazhdimin e shërbimeve në Kompleksin Memorial në Koshare.
AMMKM është gjithmonë në shërbim dhe nderime të përjetshme të gjithë atyre që sakrifikuan jetën dhe u flijuan për lirinë e Kosovës
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab