Njoftim për Shpallje të Konkursit

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 0
  • File Size 681.26 KB
  • File Count 1
  • Create Date 14 Qershor, 2022
  • Last Updated 14 Qershor, 2022

Njoftim për Shpallje të Konkursit

Njoftim për Shpallje të Konkursit - Udhëheqës i Divizionit për Planifikim dhe Projekte të Komplekseve Memoriale
Data e Hapjes: 29.06.2022 deri më 07.07.2022