Rregullore-QRK-Nr. 012021 Për rregullat dhe mënyrën e sjelljes së vizitorëve në hapsirat e Kompleksit Memorial “Adem Jashari”- Prekaz

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 17
  • File Size 245.99 KB
  • File Count 1
  • Create Date 26 Prill, 2022
  • Last Updated 26 Prill, 2022

Rregullore-QRK-Nr. 012021 Për rregullat dhe mënyrën e sjelljes së vizitorëve në hapsirat e Kompleksit Memorial "Adem Jashari"- Prekaz