Vendim për caktimin e zyrtarit përgjegjës për Mbrojtjen e të Dhënave Personale dhe Privatësisë

[featured_image]
Download
Download is available until [expire_date]
  • Version
  • Download 25
  • File Size 361.35 KB
  • File Count 1
  • Create Date 11 Tetor, 2022
  • Last Updated 11 Tetor, 2022

Vendim për caktimin e zyrtarit përgjegjës për Mbrojtjen e të Dhënave Personale dhe Privatësisë