Njoftim për shpalljen e konkursit – Ngritje në detyrë për poziten: Udhëheqës/e i divizionit për planifikim dhe projekte të Komplekseve Memoriale

Konkursi do të jetë i hapur për pranimin e aplikacioneve nga data 23.07.2022-30.07.2022.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab